Круглий стіл з мовних питань «В обороні українського слова»

8 листопада 2017 року до Дня української писемності та мови в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Інституту філології Наталія Валентинівна Лахно та кандидат педагогічних наук доцент, заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи Інституту людини Наталія Анатоліївна Клішевич разом зі студентами І курсу спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» провели круглий стіл з мовних питань «В обороні українського слова».

kruhlyy stil 17На засіданні студенти ознайомлювались зі сторінками історії української мови, згадали знакові дати на тернистому шляху її розвитку (Набережнєва Д., Андрейченко А.), а також обговорили низку важливих питань, а саме: українська мова в сучасному інформаційному просторі (Бозовчук Н.); нормативно-правові документи щодо мовної політики в Україні на сучасному етапі (Мельничук О., Осєчкова А.); державна мовна політика в галузі освіти України (Бойко Д.); формування духовної культури особистості через менталітет та мову українського народу (Боборіко М.); зарубіжний досвід розв’язання мовних проблем та можливість його застосування в Україні (Солошенко О., Варава К.); шляхи і методи розширення сфери застосування української мови (Костенко Я., Кузьменко Ю.). Виступи були надзвичайно змістовними і цікавими, а обговорення продуктивним.

kruhlyy stil 08 11 17 2

Наприкінці студенти душевно й емоційно читали улюблені поезії про українську мову.