Зустріч з першокурсниками

27 жовтня 2017 року ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України зустрівся з першокурсниками-майбутніми практичними психологами під час виїзного заняття в межах дисципліни «Університетські студії», викладачі – кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Н.В. СтаринськаО.О. Васильєв – старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.

zustrich 27 10 1

В приємній атмосфері за чаєм Віктор Олександрович спілкувався зі студентами, цікавився враженнями та проблемами, з якими вони зіткнулися на початку навчання. Ректор дуже уважно поставився до висловлених проблем та пообіцяв посприяти їх вирішенню.

Особисто від ректора студенти отримали подарунки з корпоративною символікою.

zustrich 27 10 3

Студентів дуже вразила ця зустріч тим, що вона проходила у  формі відкритого, довірливого діалогу, кожен отримав, від ректора, відповіді на свої запитання.

zustrich 27 10 2