Привітання!

Щиро вітаємо активних членів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту людини - Людмилу Сердюк, студентку другого (магістерського) рівня (1 курс), спеціальність «Психологія», Михайла Паламарчука, студента другого (магістерського) рівня (1 курс), спеціальність «Практична психологія» з перемогою у конкурсному відборі на навчання в Університеті Фоджа (Італія) на весняний семестр 2017-2018 н. р. у рамках програми академічної мобільності Еразмус +.

Еразмус+ — освітня програма ЄС, спрямована на активізацію міжнародної співпраці та підвищення мобільності студентів, викладачів, науковців європейських університетів та вищих навчальних закладів асоційованих країн на всіх континентах.

Минулого весняного навчального семестру в Університеті Фоджа за цією програмою началися студенти Інституту людини:

• Катерина Мулявка, спеціальність «Практична психологія»

• Анастасія Безима, спеціальність «Практична психологія»

• Лілія Дубова, спеціальність «Практична психологія»

foggia 1

Бажаємо нашим студентам наснаги і гарних вражень!