Проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки магістрів зі спеціальності "Корекційна освіта (Логопедія)"

19 квітня 2017 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка розпочала роботу акредитаційна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки магістрів зі спеціальності 8.01010501 «Корекційна освіта (Логопедія)" у складі:

Пахомова Наталія Георгіївна – завідувач кафедри спеціальної освіти і соціальної роботи Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктор педагогічних наук, професор, голова комісії;

Гаврилов Олексій Вікторович – завідувач кафедри логопедії і спеціальних методик Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, кандидат психологічних наук, доцент.