Із 5 по 7 квітня 2017 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 навчального року з соціальної роботи.
Участь у олімпіаді взяли Рогозна Юлія Миколаївна та Костенко Ганна Юріївна, студенти 5 курсу спеціальності «Соціальна робота» Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.
За результатами виконання конкурсних завдань Олімпіади у трьох турах диплом ІІ ступеня здобула Рогозна Юлія Миколаївна.
Вітаємо переможницю та її наукового керівника Журавель Тетяну Василівну, доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи!
Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!