Вітаємо переможницю Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота»!

Із 5 по 7 квітня 2017 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 навчального року з соціальної роботи.

Участь у олімпіаді взяли Рогозна Юлія Миколаївна та Костенко Ганна Юріївна, студенти 5 курсу спеціальності «Соціальна робота» Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Rogozna1

За результатами виконання конкурсних завдань Олімпіади у трьох турах диплом ІІ ступеня здобула Рогозна Юлія Миколаївна.

Rogozna

Вітаємо переможницю та її наукового керівника Журавель Тетяну Василівну, доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи!

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!