Відкриття VII етапу соціального проекту "З Києвом і для Києва"

8 жовтня 2016 року відбулося відкриття VII етапу соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка "З Києвом і для Києва".
4etap zKyevom dlya Kyeva3
Уже два роки поспіль студенти та викладачі Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка проводять відкриття та заходи соціального проекту безпосередньо у місцевій громаді міста Києва. Цьогоріч відкриття соціального проекту "З Києвом і для Києва" відбулося на дитячому майданчику Парку "Тельбін" (пр-т П. Тичини).
4etap zKyevom dlya Kyeva11
Для мешканців столиці студенти та викладачі Інституту людини проводили психологічні експрес-діагностики, рухливі ігри для дітей "Математичні пригоди", профорієнтаційні консультації "Університетський вибір", майстер-клас "Чарівниця осінь" та різні ігротеки.
4etap zKyevom dlya Kyeva1    4etap zKyevom dlya Kyeva2    4etap zKyevom dlya Kyeva10

4etap zKyevom dlya Kyeva4    4etap zKyevom dlya Kyeva5     4etap zKyevom dlya Kyeva6

4etap zKyevom dlya Kyeva7    4etap zKyevom dlya Kyeva8    4etap zKyevom dlya Kyeva9