Флешмоб "Тато, не ігноруй дитину"

20 вересня о 14:00 на Софіївській площі відбувся флешмоб "Тато, не ігноруй дитину".

У флешмобі були задіяні студенти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка та молодь, що проявила свою небайдужість до нашого сьогодення і майбутнього.ї

Подія була присвячена темі батьківства. У дітей, якими не займаються батьки, в голові з'являється сміття. Власне саме тому, як символ, на головах учасників були сміттєві пакети. Таким чином, вони кидали виклик свідомості багатьох людей.

За словами самого організатора, миттєвого розуміння та сприйняття не чекалося, сподівалися на підтримку телебачення та розповсюдження перехожими по різним джерелам. І таким чином раз-по-раз разом доторкатися до наших душ!

Для студентів - це була гарна нагода проявити себе як людину і активного громадянина.

Тож, будьте активними і небайдужими!

2-OfQZbV3Uo 3iwX1GLqtE8 7ZXFQa6h4iY GlM8PJSzCNo RmXb7zwI0mk uEiZ8vtjsWQ XzdAt4M bUM