Пробіг заради маленьких сердець

Кожного року в нашому місті проходить спортивно-благодійний проект, який був започаткований 1993 року під назвою «Пробіг під каштанами». Його мета полягає в допомозі дітям з хворобами серця. В цьому проекті можуть брати участь всі бажаючі, кому не байдужа доля маленьких сердець. Гроші, зібрані в рамках цієї акції, передають в Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МЗ України для придбання необхідного обладнання та інших матеріалів.

Наш інститут долучився до цього чудового проекту, забезпечивши його волонтерами та учасниками. «Я отримала масу позитивних вражень! Це вперше, коли я взяла участь у благодійному заході. Дуже щаслива, що зробила добре діло для діток і мала можливість врятувати комусь життя. Було дуже багато людей і приємно, що вдалось привернути увагу до цієї проблеми», - поділилась своїми враженнями Старухіна Тетяна, студентка III курсу.

Тож, як то кажуть в нашому інституті, несімо світло в серце кожного разом!

zENgLjAuI7c 5DV6ILaCn7w CzwLCYV32Qo