Доступ до інформаційних ресурсів

EBSCO Host logo

В Київському університеті імені Бориса Грінченка триває доступ до EBSCOhost  та відкритий тестовий доступ до періодичних видань в електронному вигляді  dlib.eastview.com

Доступ до інформаційних ресурсів

В локальній мережі університету відкритий доступ до таких інформаційних ресурсів:

ebsco bigEBSCOhost– служба, що надає доступ до баз даних англомовних періодичних видань. Частина статей в базах надається у вигляді повних текстів, частина – тільки в вигляді анотацій (abstracts). В EBSCO включені як нові номери журналів, так і архів – для деяких видань - до 1950-х років.

Період доступу:  з 1 квітня 2015 року

Тестовий доступ:

polpred banner148x50

Polpred.com Огляд засобів масової інформації.  Архів важливих публікацій формується вручну. База даних з рубрикатором: 26 галузей знань / 600 джерел / матеріали із 8-ми федеральних округів Російської Федерації / 235 країн / головні матеріали / статті та інтерв’ю 5000 перших осіб. Щодня отримуємо тисячу новин; повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук з налаштуваннями. Експорт у Word файли сотень статей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах.

Доступ до Polpred.com відкритий з усіх комп'ютерів мережі університету.

Для повного доступу потрібно ввести:

Логин: kmpu,

пароль: hunolotoz.

Доступ до polpred.com бібліотек Росії, України та зарубіжжя

Інструкція користувача polpred.com

Період доступу: до 15 жовтня 2016 р.

Переглянути повну інформацію на сторінці бібліотеки