Календар подій

Вебінар «Кращі практики в роботі центрів/секторів захисту та соціально-психологічної підтримки у процесі правосуддя людей, які постраждали, або стали свідками насильства, за моделлю «Барнхаус»

Анонс СкіпальскаШановні колеги! Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи та корекційної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує вас долучитися до вебінару «Кращі практики в роботі центрів/секторів захисту та соціально-психологічної підтримки у процесі правосуддя людей, які постраждали, або стали свідками насильства, за моделлю «Барнхаус».
Спікерка: Галина Скіпальська, виконавча директорка Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я», аспірантка кафедри, голова Ради роботодавців Факультету.
Захід приурочено до щорічної акції «16 днів проти насильства». Знайдіть час, аби познайомитись із унікальним досвідом!

Коли і де: 25.11.2022 р. о 12.00 на платформі Zoom доєднатись

Ідентифікатор: 854 5389 5707