До всесвітнього дня науки - Зустріч з Германом де Моннінк

IMG 9697

Модератор зустрічі  - Швед Ольга Володимирівна, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, канд. соціолог. наук.

Посилання на зустріч
Passcode: #T!unS8V

Герман де Меннінк — голландський старший викладач соціальної роботи, психолог-травматолог, психотерапевт, міжнародний доповідач і автор підручника «Набір інструментів соціальних працівників» (Routledge 2017). Він пропагує соціальну роботу як професію соціального здоров’я: піклування при різних ситуаціях вдома, в громаді, у містах, у школі, вдома та над тими, хто під опікою. Його майстер-клас запропонує інструменти допомоги українцям, які страждають від хронічного психосоціального стресу, викликаного цією російською війною з її масштабними руйнуваннями. Що ви можете зробити, щоб підтримати українців, які втратили своїх близьких, сумують  за людьми, які зникли,  або якщо загинули, але не було належного прощання?