Шановні студенти!
У понеділок 8 листопада о 18:00 запрошуємо вас на онлайн-зустріч з Діденком Олексієм студентом 3 курсу практичної психології, учасником програми академічної мобільності.
Олексій поділиться своїм досвідом підготовки та збору документів, а також враженнями від навчання в програмі за обміном. Зустріч буде проходити у вигляді діалогу, тому усі бажаючі зможуть задати питання, які вас цікавлять.
Не пропустіть, буде корисно і цікаво!