3 листопада 2021 року о 14:30 відбудеться зустріч щодо можливостей студентської академічної мобільності в Київському університеті імені Бориса Грінченка з Виговською Ольгою Сергіївною, завідувачкою Науково-дослідної лабораторії інтернаціоналізації вищої освіти.
Ви зможете ознайомитися з програмами академічної мобільності, вимогами до учасників, перевагами участі в мобільності. Особливо корисною зустріч буде для студентів, які володіють англійською мовою.
В межах зустрічі також будуть детально розглянуті анонсовані конкурси: (гіперпосилання зробіть на ті посилання, що внизу)