Вебінар «Готовність сім’ї до повернення учасника бойових дій додому»

Шановні викладачі та студенти! Викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти

запрошують на вебінар «Готовність сім’ї до повернення учасника бойових дій додому».

Спікери:

Аліна Дуля, доктор філософії за спеціальністю 231 Соціальна робота, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;

Тетяна Спіріна, к.п.н., доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Im Voraus Diener Implikationen wecker clipart Delegation Wardian Fall  SchmerzenДата та час:

10 квітня 2024 року о 11.35

Лампочка на белом фоне | Премиум векторыПід час вебінару, Ви отримаєте відповіді на питання:

• З якими проблемами та труднощами стикаються сім’ї учасників бойових дій?
  • Як підготуватися до повернення учасника бойових дій додому?
  • Як члени сім’ї учасників бойових дій можуть допомогти собі?
  • Які форми та методи соціально-психологічної підтримки сімей учасників бойових дій краще використовувати при формуванні їхньої готовності до повернення військового додому?

Запрошуємо всіх охочих до участі у заході!

Посилання на зустріч тут

Ідентифікатор: 896 5122 6313