Інтерактивний конкурс читців #Шевченконашсучасник (1 – 10 березня 2024 р.)

КИЇВСЬКИЙ СТОЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

щодо організації та проведення

інтерактивного конкурсу читців

#Шевченконашсучасник

(1 – 10 березня 2024 р.)

Мета проведення конкурсу – популяризація творчої спадщини Тараса Шевченка; виявлення обдарованої молоді; залучення до заходів, спрямованих на вшанування пам’яті великого митця; розвиток корпоративної культури і популяризації університетських цінностей.

Конкурс проводиться у дистанційному форматі з 1 до 10 березня 2024 року.

Подання матеріалів для участі – до 10 березня 2024 р.

Робота журі – до 15 березня 2024 р.

Оголошення результатів – 15 березня 2024 р.

Засновник і організатор – Київський столичний університет імені Бориса Грінченка.

Умови участі

Участь у конкурсі беруть викладачі та студенти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, які представляють прозу чи поезію Тараса Шевченка у вигляді відеозаписів.

Для реєстрації треба записати відео з декламацією малої прози чи поезії

Тараса Шевченка, розмістити відео на ФБ-сторінці під хештегом #Шевченконашсучасник та зареєструватися за посиланням https://forms.gle/NRWYPZHhXiLBnkvPA   з 1 по 10 березня 2024 р.

До складу журі конкурсу входять провідні фахівці Університету. Рішення журі остаточні й перегляду не підлягають. Журі має право ділити нагороди між виконавцями, присуджувати спеціальні відзнаки, нагороджувати спеціальними дипломами учасників, які виявили високий рівень майстерності.

Нагородження: всі учасники конкурсу отримують сертифікати, а переможці – Дипломи 1, 2, 3 ступенів. Додатково буде визначений диплом Глядацьких симпатій.