Календар подій

Конференція студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти

Дата проведення: 10 жовтня 2023р.

Час проведення: 10.00.

Платформа проведення:    Google Meet https://meet.google.com/qna-xqvj-pzu

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

• Презентації кандидатів на виборні посади голови, заступника голови Наукового товариства Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти:
    Анастасії Котелевець, заступниця голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка, голова Наукового товариства ФПСРСО, аспірантка 4-го курсу спеціальності 231 «Соціальна робота», викладачка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи,
    Олександара Іваскевича, аспіранта 2-го курсу спеціальності 053 «Психологія», викладач Кафедри психології особистості та соціальних практик.
  • Про обрання членів лічильної комісії.
  • Про обрання таємним голосуванням голови, заступника голови Наукового товариства факультету.
  • Про призначення секретаря Наукового товариства за поданням обраного голови Наукового товариства.
  • Різне.