KSIO-1

Овчаренко Марина

Викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Інше

Рік випуску

2018 рік, магістр

Місце роботи

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка; приватна логопедична практика

Професійні здобутки

Завдяки кафедрі мала змогу проходити практику з дорослими, що стало вирішальним етапом у виборі свого місця. Окрім професійного розвитку, кафедра підтримала й мій науковий інтерес. Викладаючи на дотичних дисциплінах, я можу не лише вдосконалювати себе, але й передавати практичний досвід своїм студентам.

Професійний та науковий інтерес

Відновлення мовлення у дорослих осіб.

Спогади про навчання

Найприємніші спогади це, звісно, наші мегаактивні Дні логопеда, участь у проєкті «З Києвом для Києва», а також перший досвід роботи з дітьми у «Логотренажері» на 3 курсі. Постійна допомога та підтримка викладачів, як у професійному становленні, так і в науковому.