Гостьовий воркшоп-практикум "Розроблення критеріїв оцінювання дослідницького проєкту" (Університет прикладних наук, м. Хяме, Фінляндія) (24.04.2024)

24 квітня 2024 року для студентів 2 курсу ОПП Логопедія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у межах вивчення дисципліни «Основи педагогічних та психологічних досліджень у спеціальній освіті» відбувся гостьовий воркшоп-практикум спільно з колегами з Університету прикладних наук (м. Хяме, Фінляндія). Вокршоп відбувався у межах реалізації проєкту, присвяченому розробленню профілю карʼєрного освітнього радника (Developing Career Guidance Counsellors’ Education in Ukraine), який реалізовується на Факультеті психології, соціальної роботи та спеціальної освіти спільно із фінськими колегами. Учасником проєкту є кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Роман Павлюк.

1Finn

Вокршоп любʼязно провела Каріта Круз, старший спеціаліст Міжнародного науково-дослідного центру Університету прикладних наук (м. Хяме, Фінляндія). Під час заняття студенти ознайомились із методами та процедурою оцінювання дослідницької діяльності та процедурою розроблення дієвих критеріїв оцінювання результатів дослідницької діяльності. Пані Каріта Круз долучила студентів до процедури розроблення критеріїв оцінювання дослідницької діяльності за результатами реалізації спільного з нашим факультетом проєкту, що сприяло підвищенню рівня дослідницької компетентності здобувачів освіти.

OON 04 minOON 17 min