Призначення рецензентів здобувачам 3 року навчання за спеціальністю 231 «Соціальна робота» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (23.04.24)

23 квітня 2024 року відбулось засідання кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, на якому відбулось призначення рецензентів здобувачам 3 року навчання за спеціальністю 231 «Соціальна робота» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

23.04.24 Призначення рецензентів здобувачам Фото 1

Модератором зустрічі була: Тетяна ЛЯХ, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, професор, гарант ОПП «Моніторинг і оцінка соціальних програм».

Під час засідання здобувачі ознайомили присутніх з результатами роботи над дисертаційним дослідженням.

Було призначено рецензентів дисертаційних досліджень здобувачів 3 року навчання за спеціальністю 231 «Соціальна робота» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти:
Мартинюк Яни Вячеславівни (науковий керівник: Спіріна Тетяна Петрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри);
Харьківській Тетяні Андріївні (науковий керівник: Лютий Вадим Петрович, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри);
Катеринич Анні Андріївні  (науковий керівник: Вайнола Ренате Хейкіївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри).

Жанна ПЕТРОЧКО, гарант ОНП «Соціальна робота» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота, професор кафедри, доктор педагогічних наук, професор звернула увагу здобувачів на необхідність виконання індивідуального плану наукової роботи та терміни подання дисертаційних досліджень рецензентам.

Бажаємо нашим аспіранткам та їхнім науковим керівникам плідної роботи і успішного проходження усіх передзахисних процедур!