Всеукраїнський вебінар «Сучасні виклики соціальної роботи», Випуск 11, на тему: «Особливості соціальної підтримки сімей учасників бойових дій недержавними організаціями» (23.04.24)

23 квітня 2024 року старша викладачка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, докторка філософії за спеціальністю 231 Соціальна робота – Аліна ДУЛЯ провела вебінар на тему: «Особливості соціальної підтримки сімей учасників бойових дій недержавними організаціями» в межах серії всеукраїнських вебінарів «Сучасні виклики соціальної роботи».

23.04.24 Всеукраїнський вебінар Фото 1

Захід було організовано Криворізьким державним педагогічним університетом та Державним закладом «Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка» та запрошено Аліну ДУЛЮ як гостьового спікера.

23.04.24 Всеукраїнський вебінар Фото 2

На захід завітало понад 130 учасників з усіх куточків України. Були присутні здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, практичні психологи, соціальні педагоги, соціальні працівники (фахівці з соціальної роботи). Також були представниці від кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Київського столичного університету імені Бориса Грінченка – Ірина НОХРІНА, викладачка кафедри, здобувачка спеціальності 231 Соціальна робота, третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, освітньо-наукової програми «Соціальна робота» та Анастасія КОТЕЛЕВЕЦЬ, викладачка кафедри, здобувачка спеціальності 231 Соціальна робота, третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, освітньо-наукової програми «Соціальна робота».

23.04.24 Всеукраїнський вебінар Фото 3

Під час вебінару Аліна Володимирівна розкрила актуальні проблеми і потреби сімей учасників бойових дій; охарактеризувала основні типи сімей учасників бойових дій; зосередила увагу на підходах соціальної підтримки даної групи отримувачів соціальних послуг.

23.04.24 Всеукраїнський вебінар Фото 4

Спікерка розкрила специфіку соціальної підтримки сімей учасників бойових дій, а саме: поєднання принципів комплексності, сімейно орієнтованості та міждисциплінарності в наданні соціальної підтримки, щоб надати можливість означеній групі отримувачів соціальних послуг бути активним членом своєї власної сім’ї, громади та суспільства зокрема; врахування проблем та потреб, а також типів сімей учасників бойових дій для ефективного надання різних видів соціальної підтримки.

23.04.24 Всеукраїнський вебінар Фото 5

Учасники вебінару дізналися про види та ефективні форми соціальної підтримки сімей учасників бойових дій недержавними організаціями, а також ознайомились з авторською комплексною програмою «Соціальна підтримка сімей учасників бойових дій», як орієнтиром здійснення соціальної підтримки недержавними організаціями даної групи отримувачів соціальних послуг.

23.04.24 Всеукраїнський вебінар Фото 6

Учасники зустрічі високо оцінили професіоналізм Аліни ДУЛІ та відзначили особливу актуальність розглянутої теми в умовах війни та післявоєнний період.

23.04.24 Всеукраїнський вебінар Фото 7

OON 04 minOON 16 minOON 05 min