lserdiuk

Освітня програма

053 Психологія, другий (магістерський) рівень

Тема навчально-професійного проекту

«Language coach» - інструмент формування та розвитку крос-культурної компетентності

Місце роботи й посада студентка Університету Західної Англії, Брістоль, Велика Британія (University of the West of England - UWE Bristol), магістерська програма «Occupational Psychology». Член-випускник Британського психологічного товариства (British Psychological Society).

Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка?

Йти за місією служити людини, громаді, суспільству. Адже це не просто слова – це найвища цінність мого професійного та особистісного розвитку.  Для мене важливо працювати на благо суспільства та сприяти його розвитку. Бути лідером та бути командним гравцем, мати власну думку та вміти чути інші погляди. Бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка – бути відповідальною за свій професіоналізм, за якісне виконання своєї роботи; це бути частиною великої Грінченківської родини, де я завжди можу отримати підтримку та пораду.

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в практичній діяльності?

Успішне проходження навчально-професійної практики в роботі з ветеранами в громадській організації «Центр зайнятості вільних людей».  Можливість бути конкурентоспроможним спеціалістом на міжнародному рівні.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Отримані знання та уміння допомогли мені продовжити навчання закордоном та отримати стипендію «Millennium scholarship». Також навчання в Університеті сприяло моєму особистісному розвитку в прагненні досліджувати світ, цікавитись різними культурами, бути відкритим.  Тому я відправилася в подорож країнами Азії (Непал, Камбоджа та Тайланд) та мала можливість бути волонтером, працювати з дітьми місцевих жителів, проводити розвиваючі заняття та ігри.

Що було для Вас найбільш цінним в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Отримані знання та досвід роботи в групах, презентування  досліджень або виконаної роботи. Різноманітний досвід проходження навчально-професйної практики. Досвід проведення психологічного дослідження.

Які soft skills необхідні сучасному психологу?

Комунікативні та міжособистісні навички, які дозволяють психологу добре працювати з різними групами людей. Також важливі навички вирішення проблем, гнучкість та  адаптивність.

Яким є ваше життєве гасло?

Бути спраглим до життя, сміливим та закоханим.

Що таке успіх особисто для Вас?

Успіх для мене – це зробити все можливе, що я могла зробити в даний момент. Використати всі можливі ресурси та видати максимальний результат. Але за гонитвою за успіхом необхідно прислухатись до внутрішнього голосу та перевірити, чи успіх того вартий, чи проявила я турботу до себе та до оточуючих, чи є цінним те, що я роблю, чи приносить мені це задоволення.