Любов Шинкарьова

Магістр практичної психології

Інше

  • Де Ви зараз працюєте і на якій посаді?

Старший фахівець з розвитку бренду роботодавця ОККО, кар'єрна консультантка

  • Які навички, отриманні під час навчання, виявилися найкориснішими у Вашій роботі?

Під час навчання для мене було цінно практикоорієнтованість (нам показували як працюють методики, як має відбуватися процес консультації, як має проходити тренінг). Ці знання дуже корисні, розширюють світогляд, тому під час такого навчання одразу можна отримувати на парах і досвід. Не залежно у якому напрямі ви будете працювати навчання на психолога дозволяє розвивати емпатію, вміння не лише слухати, але і чути співрозмовника.

  • Розкажіть про Ваш професійний досвід:

Я почала працювати, ще навчаючись в університеті, та за цей час встигла спробувати різні напрями. Працювала адміністратором у нейропсихологічному центрі та дізналась цю сферу більш глибоко зсередини. Також працювала психологом в гімназії та на лінії емоційної і психологічної підтримки, це був цікавий та корисний досвід, що допоміг використати набуті знання в університеті на практиці. У результаті, шукаючи напрям найбільш близький до душі, я прийшла в HR, люблю цю сферу та розвиваюся в ній. Тут також багато спілкування з людьми, необхідність розвиватися та поглиблювати свої знання.

  • Як Ви розвиваєте свої професійні навички після закінчення університету?

Свої професійні навички розвиваю за допомогою: - відвідування вебінарів, тематичних навчань у галузі психології - читання професійної літератури - спілкуванні з колегами, обміні досвідом - коли я працювала психологом, цінним був досвід інтервізій та супервізій.

  • Які особисті якості важливі для того, щоб досягти успіху в галузі психології?

Навчаючись на психолога можна розвинути в собі багато професійних та важливих якостей для роботи. На мою думку, важливо, розуміти, що ця сфера дійсно цікава для мене, що я хочу в ній розвиватися та яка цінність для мене та оточення від цієї діяльності.

У психології багато напрямів, і може статися, що спробувавши одне, може не сподобатись, проте варто не лякатися, дивитися більш широко на сферу та аналізувати свої навички і бажання.

До прикладу, хтось може знайти себе в профорієнтації, або ж бути корекційним педагогом у психологічній студії дитячого розвитку, продовжити розвиватися як психотерапевт чи працювати на лінії психологічної підтримки.

Кожен напрям важливий та по-своєму цінний, головне зрозуміти, що саме вам до душі.

Powered by SobiPro