Інтерактивний семінар "Академічна доброчесність в дії"

Інтерактивний семінар "Академічна доброчесність в дії" зібрав 8 жовтня 2020 року магістрантів та аспірантів першого року навчання для обговорення важливих питань освітньої та наукової діяльності.
В процесі семінару учасники були ознайомлені та обговорили Положення й Декларацію про академічну доброчесність науково-педагогічних, наукових, педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Також учасникам було анонсоване Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених, в лавах якого ми щиро будемо раді бачити нових членів Грінченківської спільноти.
Семінар провела заступник директора з наукової роботи Інституту людини Неля Костянтинівна Лебідь.
До нових зустрічей і наснаги в наукових пошуках!

IS 08 10 20 1