Ось і розпочалась програма студентської академічної мобільності для студентів спеціальності 016 Спеціальна освіта Університету Грінченка та Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за прогамою САМ за підтримки Британської ради в Україні (House of Europe).

KSIO SAM 7 1

У суботу 18 вересня наші Грінченківці вирушили до чарівного міста - "Квітки на камені" - Кам'янця -Подільського. Бажаємо їх цікаво, з користю та новими враженнями провести ці тижні.

У неділю 19 вересня до нашої грінченківської родини долучились 10 студентів 3 курсу першого (бакалаврського) рівня освітньої програми "Логопедія" з Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка . Сподіваємось, що цей новий досвід збагатить усіх нас новими емоціями та враженнями!

На фото - моменти зустрічі студентів на вокзалі та поселення у гуртожиток.