Засідання кафедри 02.06. 2022

засідання кафедри психології особистості

від 2 червня 2022 року

Дата: 02.06. 2022 р.

Час проведення: 17.00 год.

Місце  проведення: онлайн засідання в програмі Hangouts Meet - Google Meet

• Підготовка викладачів кафедри до вступної кампанії 2022 р. в бакалаврат та магістратуру, аспірантуру.
  • Підготовка профорієнтаційних заходів викладачами кафедри психології особистості та соціальних практик. Підготовка до Дня відкритих дверей Інституту людини.
  • Оформлення звітної документації професорсько-викладацьким складом кафедри психології особистості та соціальних практик - журналів, залікових книжок, відомостей.
  • Активізація публікаційної активності професорсько-викладацького складу кафедри психології особистості та соціальних практик - проведення досліджень, публікація статей у фахових виданнях.
  • Активізація магістерських досліджень, що проводяться під керівництвом викладачів кафедри.
  • Різне.